Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most hogy is van ez a pajzsmir...

Most hogy is van ez a pajzsmirigy problémám? Most alul vagy túl müködik?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet: 16hónapja szültem. mindig is vékony alkat voltam,jó étvággyal.(pl erdélyi fatányéros az étteremben.40cm-es pizza egyedül!!!s 175magas és 55kiló voltam terhesség elött.60voltam a végén.57el jöttem ki a kórházból Most 50kiló vagyok.Elmentem a körzeti dokimhoz aki csinált teljes vérképet,pajzsmiriggyel együtt. A TSH értékem: 2,5volt.Szerinte ez magas és adott Euthyroxot h egyek fél szemet. Most fogyott el a doboz és visszamentem kontroll vérképre. Most 3,7 lett tehát rosszabb az értéke. Szerinte csak 2ig normális. Mióta nem eszem jobb étvágyam is van. Elmentem a szabadsága alatt egy homeós dokihoz(ő irta a könyvet ugyhogy tud valamit:) hogy szedje össze a dolgaim.. (idege stresszes vagyok szülés óta,hullik a hajam stb.. Ő azt mondta nem kell a gyógyszer és adott 5féle homeós bogyót amit azota szedek.Ezek étvágy javitók,hangulat javitó,vas felszivódásra jó,meg erőnlét javitó meg ilyenek...Szerinte ezt annak adják aki nem tud fogyni pedig keveset eszik. Én meg ugye hiznék..

Mondtuk ezt az asszisztensnek,hogy ezeket eszem és mióta nem eszem a gyógyszert ezerrel jobb étvágyam van.(elötte 1szelet kenyeret ette egész nap,most 3szelet per evés és 1kiló kenyér elfogy 2nap alatt!!! S akkor mondta h ne egyem a gyógyszert várjuk meg a B12 eredményt is. Ezt is kellett mert a lányomnak ez hiányzik és ő is kis gizda. S az ő dokija szerint ezért sovány ő is.(8kiló,75cm a 16hójához, jó 2,6al született,s 50cm volt...)

A körzetimhez nem jutottunk be mert sokan vártak rá ,mert ő helyettesített mindenkit amig szabin vannak. S jövő héten megyünk vissza hozzá.

Aug végén 20-a után megyek vissza a labor lelettel a homeós dokihoz,hogy megnézze...Tudom sokan szkeptikusok a homeóval kapcsolatban,de nekem már többször segitett! Ugy ha lehet ilyen h humbuk meg kamu gyógyszer meg csak cukor van benne ne irjatok:) Amióta anyumnak elmulasztott egy nagyon sulyós csak műtéttel helyrehozható gyulladást azóta elhiszem h segit! Köszi hogy elolvastátok ezt a kisregényt.


2011. aug. 12. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2,5 normál...endokrinológusnál jártál?
2011. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam még.
2011. aug. 12. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, nekem is az az első kérdésem, hogy erre miért a háziorvos ír fel bármit is? Adjon egy beutalót endokrinológiára és ott a szakember majd eldönti, hogy kell-e gyógyszer vagy sem.
2011. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belgyógyász egyébként... Majd ha jövő héten megyünk hozzá akkor kérek beutalót...
2011. aug. 12. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
alulműködik
2011. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!