Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz melletti, kísérő...

Menzesz melletti, kísérő fejgörcsre talált már valaki jó megoldást?

Figyelt kérdés
Meg lehetne vajon előzni? ennyi fájdalomcsillapítót nem kéne beszedni, mert két napig egyfolytában tud fájni, és néha frontkor is.
2009. ápr. 12. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

A görcsoldók a vérnyomást leviszik,


és ez okozza a panaszt,

tehát ez a 22-es csapdája,

általában egy kávé segít,

mert a görcsoldó hatását erősíti, és a vérnyomást is emeli.

2009. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hoyg amúgy is két kávét iszom... :-((
2009. ápr. 12. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
500 mg-os Apranax-ot próbáltad már? Nekem bevált! Csak vényre kapható.
2009. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, de annyival kiegészíteném, hogy nem csak a görcsoldó viszi le a vérnyomást, amitől fájhat a fejed, hanem a vérveszteségtől is, vagy csupán attól, hogy a menzeszed miatt rossz a közérzeted, és ez kihat az egész testedre. Nekem is rendszeresen görcsöl a fejem, amikor menstruálok... én azt tudom javasolni, hogy menj el biciklizni, futni, vagy valamit kezdj el mozogni, ami felviszi a vérnyomásod, és a közérzeteden is segít. Tudom, elkezdeni nagyon nehéz, de nekem midnig beválik!:)
2009. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

apranax kikezdi a gyomromat, sajna. ( ismerem, a kék ovális bogyó) és akkor még hányingerem is lesz, ... a mozgás jó ötlelt, de 3 gyerek mellett nem egyszerű.... ja tudom, vigyem mindjárt őket is.:-))

ezeket már próbáltam és néha mégis iszonyat a görcs, van, hoyg orvos jön ki és algopirin injekció van, aztán egy darabig a Béres antifront csepp jó volt, de úgy tűnik hozzászoktam, nem is szedem.

esetleg teák?

2009. ápr. 12. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szeretkezem. Már nevet a párom, ha mondom neki, hogy kezd fájni a fejem. Akkor jön "gyógyítani". :)
2009. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nah, ... ez a másik én kívánnám, de ő... ne is mondd.
2009. ápr. 12. 22:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a Saridon vált be. Recept nélkül kapható.
2009. ápr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én olyankor algo-flex forte-ét szedek be egy egészet és elmúlik tőle. nemcsak menszesz előtt közben van nálam a fejfájás, hanem stressznél is, meg frontkor is. havi 3-4 szem elég nekem.
2014. febr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!