Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és többször...

15 éves vagyok és többször volt hüvelygombám? Mikor múlik el véglegesen? és mér jön elő?

Figyelt kérdés
már elegem van ebből, 1x már kezeltem magam canestennel...cikinek tartom szólni anyukámnak, mert félek mit szólna?de muszály mert már néha nem birok megmaradni a gatyámban:S orvos kizárva ne is irjátok...mit ajánlotok?
2009. ápr. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez népbetegség.

Ezerszer le lett írva itt, keress rá.

Lényeg:

Kezelni kell Téged, és kezelni kell a partnered, /partnereidet.

Más betegség tünete is lehet.

Gyógyszerek mellékhatásaként is fellángolhat.

A betgségek tudója az orvos!

2009. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy. Miért van kizárva az orvos? Ha tüdőgyulladásod lenne, vagy agydaganatod azt is otthon kezelgetnéd? Ez miért különbözik?

Ne legyél már ilyen korlátolt, azért van az orvos, hogy megállapítsa mi bajod. (Nem is biztos, hogy hüvelygomba, lehet pl. bakteriális fertőzés is, annak is lehetnek ugyanazok a tünetei.) Ha majd meddő leszel, akkor mit csinálsz? Vered a fejed a falba?

2009. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A mér hogy kerül ide, nem a miértre gondoltál?

A véglegesen után a kérdőjel a mondat végét jelöli. Tehát utána az új mondat kezdődik.

Ez pedig nagy betűt jelent.

Nálad pedig nagy-nagy hiányosságokat, ami a magyar nyelvtant illeti.


De van még bőven hiba az írásodban ezen kívül is.

Ha az orvoshoz nem is mégy el, az iskolába azért menj még, és figyelj is oda, de otthon is tanulgass.

2009. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A partneredtől, partnereidtől mindíg visszakapod!Használj gumit!A fiúknál akkor is van fertőzés, ha nincs tünet!Bárkitől elkaphatsz bármit!Mindenki szexel mindenkivel, de ezekre a betegségekre meg nem figyel senki, csak utána meg vakaróznak!:)Hát ez van!
2009. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbálkozz a candida diétával,szerintem hosszú távon csak ez a hatásos.Közben erősitsd az immunrendszered.
2009. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a grapefruit mag cseppek jöttek be, amióta szedem (2hónapja) nem jött elő a hüvelygombám, ezt én a bioboltban vettem és 1290Ft egy hónapra elég! itt a link,é n ezt szedem, napi 2*15csepp és nem jön elő a gomba,pedig nekem aztán előjött gyakran és midig csak az orvosnál ültem,kaptam a 4500ft-os gyógyszereket és mindig visszajött, pedig a párom is kezelve lett.szal próbáld ki! havi 1290Ft-ot megér az egészséged!!!!



[link]

2009. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!