Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet, vagy akár elmaradhat-e...

Késhet, vagy akár elmaradhat-e fogyókúra miatt a menstruácio?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a fogyókúra minőségétől függ.

Ha a BMI-d 15 alá esik, akkor valószínű, hogy nem jön meg. Ez általában anorexiánál, bulimiánál esik meg.

Ha csak szép egészségesen lassan haladsz, akkor egy kis késésnél nem lehet több, szerintem

2008. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttemszólónak teljesen igaza van. Egyik ismerősöm a bulímia miatt már 4 éve nem menstruál. Szerintem nagyon válogasd meg, milyen fogyókúrát választasz. Szerintem méregteleníts, és haladj nagyon lassan!
2008. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ne ijesztegessétek, nem kell bulémia hozzá.

Jelentős szírszövet veszteség előidézhet ilyet. Nem csak fogyókúra, hanem pl. aktív sportolás is.


Szóval igen, előidézhet, és nem, nem annyira jó.

2008. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam se nem anorexia, se nem bulímia okozta, hogy kimaradt anno. fehérjehiányom volt. szóval nagyon figyelj arra diétánál, hogy a fehérje beviteled mindig megfelelő legyen.
2008. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul a fehérjehiány nem csak a menszesz elmaradását, hanem az izmok sorvadását is okozhatja. Ami ugye súlycsökkenéssel jár, de nem valami egészséges állapot.
2008. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn a kilencvennapos diétát próbáltam ki(elméletileg egészséges, stb.), s kénytelen voltam abbahagyni, mert 4hónapig nem jött meg. AZóta rendesen kajálok, s remdszeresen megjön. Bár a kilók is visszajöttek, de inkább legyek egy csöppet teltebb és majd anya, mint beteg...
2008. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!