Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinálni, hogy...

Mit lehet csinálni, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete késik. Nem a terhesség miatti aggodalomból kérdezem, idegesít, hogy puffadok, de nem jön meg, ráadásul nagyon nem lenne jó, ha egy hét múlva mégis megjönne, mert akkor nyaralni fogok. Hogy lehet ezt befolyásolni?

20/L


2011. aug. 14. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
SEHOGY
2011. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thya Petra válasza:
nekem is ilyesmi problémám van, csak nekem éppenséggel 3 hónapot késik, sokan azt mondák, hogy igyak rozmaring teát, mert az meghozza 2-3 nap alatt, de nekem még mindig semmi jelét nem mutatta, hogy hatott volna, de azért próbáld meg, hátha neked hatni fog. (4. napja iszom...)
2011. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jártam már én is így. Orvosnál derült ki (akkor már három hete késett, az akkor két hetes kapcsolatomat meg a szívroham kerülgette :)), hogy szabadságra ment a soron következő petefészkem. Doki mondta, hogy nem kóros, néha előfordul, hogy "elbambul" a petefészek. Mondta, hogy még egy hetet várunk, ha addig se történik semmi, akkor injekcióval megindítja.

A petefészkem annyira megijedhetett ettől, hogy aznap este megjött.

Tehát indokolt esetben az orvos injekcióval meg tudja indítani. Szerintem menj el a nődokidhoz és bízd rá magad.

2011. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thya Petra válasza:
és az se kórós ha 3hónapig bambul...?://
2011. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Thya Petra te voltál ezzel orvosnál?

Mert nekem is ennyi ideje késik, és kíváncsi vagyok nálad mit csináltak.

2011. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thya Petra válasza:
nem voltam még, mert igazából félek elmenni oda...:// és nézegetek még neten módszereket rá, mert az orvost mindenkép ki szeretném hagyni ebből...::S
2011. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek volt ilyen baja, neki is már két három hónapokat késett, az orvos ajánlott neki valami gyógyteát, sajnos nem jut eszembe a neve... dee azt tudom, hogy utána rá egy hétre meg is jött neki, de nagyon erősen vérzett
2011. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thya Petra válasza:
nem tudnád megkérdezni, hogy milyen tea volt az?:/ nagyon hálás lennék érte!! engem az nem zavar ha nagyon erős lenne, csak jöjjön már meg, mert zavar..:S
2011. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!