Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hülyeségnek hangzik de...

Lehet hülyeségnek hangzik de mit lehet csinálni h előbb megjöjjön (1-2 napara gondolok) mert nyaralás előtt 3-4 nappal jönne meg kb és az jó lenne ha addigra elmúlna?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szedsz fogamzásgátlót, azzal játszhatsz, hogy mikor jöjjön meg. Ha nem szedsz, akkor elmész a dokihoz és ő tud adni olyan gyógyszert, amivel szintél el lehet tolni.

A citromlé, vörösbor és a többi népi gyógymóddal ne próbálkozz, mert mindenkinél más és más eredménye van.

2009. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz gyógyszert, akkor sok esélyed nincs. Felelősségteljes doki nem ad olyan gyógyszert és injekciót, amivel csak a nyaralás miatt előbbre tudod hozni. Fél-egy évre bezavarhatja a ciklusodat, egy nyaralás nem elég indok ehhez, nem érhet ennyit az a pár nap.
2009. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges előrehoznod a menstruációdat.Lehet,hogy nyaralásba beleesik,de legfeljebb egy napra.Utána pedig sokkal jobb lesz.

Hidd el.Nekem is volt már ilyen én nem zavartam meg .Meg ha te már vagy 15 éves akkor használhatsz tampont is!

2009. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és tamponnal menyire biztosnságos fürödni??(mondjuk úgy nehéz felrakin már az utolsó napokban vagy mivel lehet ezt könyebben megoldani??vagy lehet az utolsó napokban fürödni(tampon nélkül)??am 16 vagyok
2009. jún. 29. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Az o.b tamponokat nyugodtan használhatod.Ezek a legjobb fajták.És tampon nélkül inkább ne fürödj.Mert ilyenkor még lehet,hogy több is lesz,ha fürdessz.Ha tampont szeretnél használni akkor is a normál a legmegfelelőbb.Viszon fürdéshez amikor már a vége fele van jó lesz mini méret is de vigyázz hogy ezt a fajtát legalább 6-8 óránként cseréld
2009. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!