Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap kora délelőtt szúrást,...

Tegnap kora délelőtt szúrást, tompa, gyenge fájdalmat éreztem a hasam legalján, forró vizes fürdő és melegbe bugyolálás után elmúlt, de ma este újrakezdte. Ez vmi nőgyógyáaszati gond lehet?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok rá esetleg,amit itthon ki tudok próbálni,hátha jobb lesz holnapig.
2011. aug. 14. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy számít-e,de 1 hétig voltam beteg,fájt a gyomrom,hasmenésem volt,hányingerrel,meg hőemelkedéssel,torokgyulladással párosítva...lehet,hogy még nem ürült ki a szervezetemből?
2011. aug. 14. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhesség kizárható?
2011. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az teljesen kizárható:-)
2011. aug. 14. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább a betegség szövődményére gondolnék, pl. hogy kismedencei gyulladás lett a torokgyulladásodból - ha erősödik a fájdalom, akkor valószínüleg ez lesz és ezzel orvoshoz kell menned. Otthoni módszerrel esetleg a tüneteket tudod csillapítani, pl. cickafarkfüves-kamillás ülőfürdő jót tesz neki, ha ez okozza a paroblémát.


Gyengébb fájdalom esetén lehet esetleg a torkodra szedett antibiotikum-kúra következményeként létrejött bélgyulladás is, ebben az esetben Normaflore segíthet.

2011. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. aug. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát..sajnos nem mentem dokihoz...mert ezzel,hogy fáj a torkom,meg hőemelkedésem volt,nem tehetem meg,hogy otthon maradjak....de az már jobb lett...a szervezetem elvégezte a dolgát,meg nem is nagyon szedek be antibiotikumot(se)...szóval most próbálgatom a házi gyógymódokat...köszi a válaszokat mindenkinek:)
2011. aug. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!