Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra tőzegáfonya kapszul...

Felfázásra tőzegáfonya kapszula+kamillás fürdő?

Figyelt kérdés
iszonyatosan felfáztam,gyulladáscsökkentőt nem szedhetek a fogamzásgátló miatt.talán ez a kombó jót tenne?
2011. okt. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

felfázás esetén antibiotikum.

megelőzésre: tőzegáfonya kapszula nagyon jó, de kiegészítőleg is antibiotikum mellé


a fürdő semmit nem ér, csak pszichésen és nem betegség esetén javasolt, hanem olyan kisszámú baciknál, amit a szervezet is leküzdene egymagában


fog.gátló mellett lehet gyulladáscsökkentőket szedni...ezt a kijelentésed nem értem mire alapozod.

2011. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Én felfázásnál a grapefruit magcseppre esküszöm. 1-2 nap alatt kigyógyított a véres vizeletes felfázásból. Gyógyszertárban, dm-ben, talán a rossmannban is lehet kapni. Az van ráírva, hogy 2-3x napi 15 csepp, de ha felvagyok fázva akkor reggel este 30 cseppet veszek be.

( vírus és gombaölő)

2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves első...antibiotikumot nem lehet szedni fogamzásgátló mellet,ugyanis legyengíti a hatást.

második,köszönöm kifogom próbálni:)

2011. okt. 25. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

"antibiotikumot nem lehet szedni fogamzásgátló mellet,ugyanis legyengíti a hatást. "

ezt is, honnan vetted?

2011. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kérdés:

Milyen gyógyszerek szedése csökkenti a fogamzásgátló hatást?

Válasz:

Általában az antibiotikumok és a nyugtató jellegű szerek, amelyek igazoltan csökkentik a fogamzásgátló hatását. Általánosabban mindazok a szerek, amelyek a májban megváltoztatják a hormonok anyagcseréjét, tehát akár az epehajtó szereket is ide sorolhatjuk.



Forrás: [link]

2011. okt. 26. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon régi kérdés, de pont belebotlottam, és másnak talán hasznos lehet majd a válaszom. IGEN! Olyan felfázásom volt egyszer, hogy mozdulni is alig bírtam a fájdalomtól, 1-2 percenként mentem pisilni, de az is irtózatos fájdalmakkal járt, a végén már vér is jött! És tőzegáfonya tablettát plusz kamillát alkalmaztam (teában és ülőfürdőben), és 1-2 nap alatt helyrejött! Nem kell rögtön az antibiotikumhoz nyúlni, igenis lehet pár napig természetes gyógymódokkal kísérletezni.
2018. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!