Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég gáz kérdés, de máshol...

Elég gáz kérdés, de máshol nem merem feltenni? (16L)

Figyelt kérdés
Az van, hogy a végbélnyílás körül (a hüvelynél nem) picit viszket és olyan, mintha ki lenne dörzsölve a bőröm. Voltunk strandon (nyílvános wc..), csúszdáztam is, és ott a bugyim egyszer hirtelen "bevágódott" vagy nem is tudom, nagyon fájt utána. Most meg meg megjött, és betétet sem tudok használni,mert irritálja picit (a vége pont odaér). Elkaphattam valamit? Elmúlik? Mit tegyek? :S
2011. aug. 15. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fertőzés, de az is lehet, hogy a bugyi dörzsölte ki. Menj orvoshoz.
2011. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, elkaphattál, és átmehet a hüvelyhez is.

Ez el fog dőlni, mire elmúlik a vérzés. Ha még akkor is viszket, akkor irány az orvos.

És: ha nem akarsz havonta dokihoz rohangálni, SOHA ne ülj rá idegen wc-re.

2011. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és milyen dokihoz? nem lehetne várni még 1-2 napot, hátha javul, esetleg hintőpor vagy ilyesmi?
2011. aug. 15. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi bajod van orvos nélkül ne használj semmit, mert nagyobb bajt csinálhatsz.
2011. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne halogasd mert csak rosszabb lesz, és súlyosabb következményei is lehetnek. Nem kell félni az orvostól, hidd el!

14L

2011. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is menj el orvoshoz, mert krónikussá válhat a dolog.

Ha még a betét is irritál ott, akkor biztos van vmi oka!

Lehet, hogy csak kidörzsölte a fürdőruhád és amiatt van, de jobb ha látja orvos.

2011. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nő gyógyászhoz menyél, hintőpor ki dörzsölésre ne tegyél mert erősíteni fogja a kellemetlenséget!
2011. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász belgyógyász, nő gyógyász,de még a háziorvos is szóba jöhet,
2011. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!