Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám a hüvelygombámra...

Anyukám a hüvelygombámra akart venni nekem tablettát és nem adták ki. Azt mondták hogy ehhez papír kell. Elfogunk menni dokihoz de én nem engedem hogy ott megnézzen esetleg ha beszélünk vele vizsgálat nélkül ír fel nekem valamit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyukád kicsit becsapott, valószínűleg így akart rávenni, hogy menjetek el nődokihoz. Tablettát meg krémet simán adnak ki vény nélkül is, de szerintem igaza van, jobb, ha megmutatod. És ne félj tőle, csak ránéz, nem fáj, és előbb-utóbb úgyis át kell esned ezen.
2011. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális orvos vizsgálat nélkül nem ír fel neked semmit. De ne félj, semmi rossz nem történik veled, és az orvos pedig orvosként fog csak rádnézni.
2011. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ideje felnőnöd és elfogadni, hogy ilyesmivel bizony az orvos meg fog vizsgálni. Neki mindennapos dolog egy ilyen vizsgálat. Persze, a nők idegenkednek tőle, ez valahol érthető. Nem is biztos, hogy gombád van. Azt nem lehet csak úgy megállapítani. Jobb is, hogy nem adta ki a patikus azt a gyógyszert.
2011. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható Canesten kombi tabletta és krém. Azt ki kell adják a patikában. Vizsgálat nélkül nem írnak fel semmit.
2011. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak krémet adtak ki tablettát nem . Anyukám nem csap be.

De én engem nem néz meg ott doki az olyan biztos....főlegha férfi..felejtsék el. SOHAAAAAAAAAAAA.!!!!!!!!

2011. aug. 16. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinted egy férfi orvos élvezi, ha túrós, és mindenféle színű, és szagú folyással teli puncikat lát egész nap? Ne nézzétek már a férfi nőgyógyászokat egy kéjsóvár állatnak!!!! Nem az orvos neme a lényeg, hanem, hogy kedves, türelmes, megértő legyen, akivel meglehet mindent beszélni.
2011. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy hüvelygombád van?

Kenhetsz oda bármit, ha más bajod van, ami egyébként 50%, mert vagy gomba, vagy baktérium. A Cantesten nem jó baktériumra.

Vizsgálat nélkül ez senki nem tudja eldönteni, sem orvos, sem olyan, aki nem orvos, mint pl. a válaszadók vagy anyukád.

2011. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy gyerek vagy.

Ne is menj orvoshoz. Szépen a fertőzés elterjed és eljutsz majd odáig, hogy vagy műteni kell, vagy szétrohad a belsőd.

Na, akkortól nem fog orvos OTT hozzád nyúlni, mert nem lesz miért.

2011. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha elhatároztad, hogy nem mész orvoshoz, akkor miért írtál ide? Ha nem fogadod meg a jó tanácsokat, akkor felesleges ezt a kérdést feltenni.
2011. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Orvosként fog csak rádnézni, és gyorsan túl leszel a vizsgálaton, nem kell ettől ennyire parázni. Viszont ha összeszedtél valami fertőzést (strandon, bárhol össze lehet), akár olyan szövődmények is kialakulhatnak, amiktől mondjuk nem lehet majd gyereked, nem lesz mensid, stb.


Valószínűleg semmi komoly, de inkább menj el, túléled. :)

2011. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!