Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gond! A hónap...

Menstruációs gond! A hónap első pár napjában kellett volna megjönnie, de valamiért kimaradt. Indokolt felkeresnem a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Terhesség kizárva,beteg nem voltam,nem fogyózom,egy kicsit stresszelek az érettségi miatt(bár volt amikor jobban stresszes voltam,mégis megjött),szóval nem tudom mitől lehet,panaszom egyébként nincsen,nem fáj ott lent,nem viszket,nem szúr,nincs érdekes folyásom...
2009. ápr. 14. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb ha felkeresed a nőgyógyászodat!

De ha nem viszket,nem szúr,nincs érdekes folyásod akkor nem tudom mi lehet a baj,hiszen ezek a tünetek fertőzésre utalnának...keresd fel a dokit!

2009. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még egyáltalán nem gond. Ilyen problémát okozhat átmeneti hormonzavar, vagy esetleg ciszta, ami magától is felszívódhat. Ha következő hónapban sem jön meg, akkro viszont mindenképp folrdulj orvoshoz, hacsak azért is, hogy megnyugodj!
2009. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,igazából még sosem voltam nőgyógyásznál,de egyszer ezen is túl kell esnem:)
2009. ápr. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!