Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Kérdésed túl...

Mit csináljak? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

jövőhét utáni hét hétfőn megyek gólyatáborba, viszont nekem hónap végén jönne meg. hétfői nap ugye az 29 e lenne. júliusban 20. vagy 18-19 .e körül úgy jött meg hogy bőven elmúlt július 29-e előtt, tehát most is kb akörül kéne hogy megjöjjön. elkezdtem azóta amióta legutoljára megjött, vitaminos pezsgős vastablettát szedni minden nap 1et(vízben elpezseg). amikor ezt szedtem mert vmi miatt siettetnem kellett hogy megjöjjön sokkal hamarabb jött meg.

nagyon félek hogy most vmiért nem lesz hatásos, és nagyon elfog csúszni a menstruációm, és emiatt nagyon kétségbe vagyok most esve. van torna vagy vmien kaja amivel előrehozhatnám? vagy rásegítene?(de nem gyógyszer)

kérlek segítsetek!(legkésőbb jövőhét szerdán kéne megjönnie, hogy táborra elmulhasson, bár igaz h az 5. nap lenne de már akkor kevesebb van)előre is köszönöm

14/l


2011. aug. 17. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért is annyira hatalmas nagy karasztrófa ha táborban lesz meg?
2011. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert mások akik voltál h egy szobában nagyon sokan lesznek és ha átázok akkor az nagyon gáz. (tampont még nem próbáltam és egyenlőre nem is merem). meg áll függöny nélküli zuhanyzók lesznek és nemtomh h fürödjek
2011. aug. 17. 19:44
 3/5 A kérdező kommentje:
voltak*
2011. aug. 17. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Más lány is lesz a táborban, aki menstruálhat.
2011. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt felesleges ennyire pánikba esni. Más is menstruál. Nem nagyon van módszer arra, hogy előreébb hozd, nem rajtad múlik. Ha meg akar jönni, akkor megjön és kész.

Szerintem még mindig jobb, ha számítasz rá, mintha egyfolytában csak azt figyelgeted, hogy vérzel-e már.

2011. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!