Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott hormontermelésnek...

Túlzott hormontermelésnek lehetnek-e ezek a tünetei?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge alhasi fájdalom és folyás..aminek szerintem nincs kellemetlen szaga..ha fertőzés lenne észre venném..nem mondom,hogy teljesen szagtalan de ha nagyon szagolgatom a bugyim csak akkor érzem..ha szétterpesztem a lábam vagy kitörlöm pisilés után a puncim és megszagolom a wc papírt nem..szóval szerintem ez normális...egy hete jelentkeztek a tünetek..egy nap kb.2-3szor maszturbáltam..csak a csiklóm izgattam és nagyon-nagyon ügyeltem a tisztaságra..a tünetek megjelenése után abba hagytam a maszturbációt..minden elmúlt 1-2 nap alatt..tegnap úgy gondoltam nem lehet bajom ha megint önkielégítem magam..ma megint fáj a hasam..és van ez a folyás is..ami hozzá teszem mindig is volt..nem zárom ki a fertőzést sem..de a túlzott hormontermelésre gyanakszom..mivel csak akkor jelentkezett ha túl sokat maszturbáltam és utána el is múlt.. anyuval erről nem merek beszélni..leüvöltené a fejem...nem jó a kapcsolatunk...annyira hogy nagyon sokáig a mamámnál laktam de ő pár hete sajnos meghalt..:'( szóval kizárt hogy anyunak elmondjam..van egy fiú tesóm..ő a kis kedvenc..ikrek vagyunk..egy suli,egy osztály,egy edzés..szóval az is lehetetlen hogy egyedül menjek orvoshoz úgy hogy anyu ne tudja meg..ő elmondaná..segítsetek lécci..ha lesz alkalom ígérem elmegyek orvoshoz..de addig is írjatok..kétségbe vagyok esve..és teljesen magamra vagyok utalva..:((
2011. aug. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
részvétem a mamád miatt. nem tudod más rokonnal megbeszélni? pl a kereszetanyád? én nagyon jó viszonyba vagyok vele, mindent meg lehet vele beszélni, de lehet hogy ez nálad nem ilyen de ha mégis akkor vele beszélj mással nem nagyon tudnál. esetleg barátnőddel?
2011. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok nemsokára 14...mivel eddig a mamámnál laktam nagyrészt és ő nem ebben a városban él ezért itt nincsen barátnőm..sajnos a keresztanyukámmal sem tudnám megbeszélni..teljesen egyedül vagyok a problémámmal...:((
2011. aug. 17. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos látatlanban senki nem tud segíteni. Mindenképpen el kell menned orvoshoz.
2011. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!