Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap vettem be az utolsó...

Vasárnap vettem be az utolsó szemet az első levél fog. Gátlómból, de még mindig nem jött meg? Miért?

Figyelt kérdés
védekeztünk gumival is, szóval terhes nem lehetek. Symicia-t szedek, ha ez számít valamit. Vasárnap el kellene kezdenem a köv. levéllel, de mi van, ha addig sem jön meg? Dokim szabadságon van, szall még tőle sem tudom megkérdezni:S
2011. aug. 18. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap vetted be az utsó szemet akkor hétfőn kell bevenned az elsőt. Amúgy én mindíg vasárnap vettem be az utolsó szemet és mindíg pénteken jött meg, 3 napig tartott.
2011. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne parázzá, nincsen dráma. Mé megjöhet. De ha nem jön meg, akkor teszt és elkezded a következő levelet. Ha a következő sem jön meg, akkor visszamész az orvosodhoz.

Az első levél után előfordul, hogy kimarad a vérzés.

2011. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint írták már, az első levél után ez előfordulhat, hogy nem jön meg. Én pl hétfőn veszem be az utolsó szemet és csak vasárnap jön meg.
2011. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

megjött:)


rosszul írtam, szombaton vettem be az uccsót!

2011. aug. 18. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
no akkor egészségetekre!
2011. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!