Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Menszesz...

Mitől lehet ez? Menszesz késés oka?

Figyelt kérdés
Nem jött meg a menszesz,nincs semmi baj elvileg és gyakorlatilag sem,de orvosnál még nem jártam,de sokat késik és jele sincs ugy különösebb hogy megjönne,és több hete...Főleg úgy h nincs is pasim és nem is élek már több hónapja szexuális életet??Mitől lehet?És még idegeskedni sem idegeskedek...Kérlek csak értelmes nomrális válaszokat adjatok,hülyeségre nem vagyok kiváncsi.Azt tartsátok meg magatoknak.És köszi akki rendesen válaszol.Niki 22
2011. aug. 18. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk! Nekem megelőző két hónapban sok pattanásom lett az áll csontom alatt két oldalt és a dekoltázsomon, nagyon szenvedtem tőle mert kinyomhatatlan gumók voltak inkább, voltam bőrgyógyásznál azt mondta lehetséges hogy túl sok a férfi nemi hormon a szervezetemben és még jó hogy menszesszel minden rendben van, na és akkor jött ez a hónap amikor hiába vártam/várom nem jött meg...mivel nem szeretnék hormon tartalmú gyógyszert szedni még nem voltam nőgyógyásznál sem, pedig kell sajna! Neked is ezt javaslom, túl fiatalok vagyunk még szerintem, hogy ilyen könnyedén belenyugodjunk egy ilyenbe...
2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nincs semmi baj elvileg és gyakorlatilag sem,de orvosnál még nem jártam" - honnan tudod, hogy nincs baj, ha nem jártál orvosnál?

"Főleg úgy h nincs is pasim és nem is élek már több hónapja szexuális életet" - csináltál terhességi tesztet? A secunder amenorrheák döntő hányadában terhesség áll a háttérben. Ha a teszt negatív, mehetsz orvoshoz. Ha pozitív, akkor meg pláne.

2011. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért irtam h gyakorlatilag sem lehet bajom, mert néhány honapja voltam korházban és azota minden rendben van.Petefészekgyulladásom volt.Utána rendesen megjött a menszesz csak most akar késni...Terhes mondom h nem lehetek,több mint fél éve nem volt szexuális kapcsolatom.Ha továbbra sem jön meg akkor elmegyek orvoshoz.De mondom semmit se érzek..Viszont nőtt a libidóm és ez általában olyankor nő meg jobban ha megjön...de nem jött meg...De lehet azrét is mert már rég voltam olyan kapcsoaltban..Azért kössz a válaszokat.Az elsőnek viszont:nekem nincs pattanásom és sosem voltam pattis ha megjön v ilyesmi,szerencsém van,azáltal se lehetne megjosolni mikor jön meg.De ha még ir valaki azt megköszönöm.
2011. aug. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!