Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11-én kellet volna h megjöjjön...

11-én kellet volna h megjöjjön a menszesz de még mindig semmi mi lehet?

Figyelt kérdés
több tesztet is csináltam az összes negatív meg védekezünk mindig szal terhes tuti nem vagyok viszont más szex közben is rohadtul fáj lent és szűknek tűnik lehet valami gyulladás?doki csak szerdára adott időpontot és addig tiszta ideg vagyok...
2011. okt. 24. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyulladás. A terhesség miatt ne parázz, ha az lenne, akkor már tuti, h pozitívat mutatott volna a teszt.
2011. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
askkor jó.. csak a gyulladásnál is félek h h nehogy sérüljön vmi és műteni keljen vagy ne lehessen gyerekem. :/
2011. okt. 24. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Idegeskedéstől is késhet, meg ha esteleg más fajta gumit használtok lehet, hogy szűkebnek tűnik.

Ha nem szedsz gyógyszert akár ez a két hét késés is beleférhet.

2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szedek gyógyszert és igen más fajta gumit használunk..de ott van még a sürü sárgás folyás kellemetlen szag amire kaptam kupot de elfogyot és nem non használt..
2011. okt. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!