Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a mensesem,...

Nem jött meg a mensesem, terhességi tesztek negatívak, mégis tünetek?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom mi van velem! Július 2-án és 6-án voltunk együtt védekezés nélkül a párommal. 11-én megjött, de kevesebb sokkal, mint szokott mennyiségre. A ciklusaim alapján 8-án kellett volna most augusztusban megjönnie,de csak 2hete olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, de sehol semmi.. Csináltam tesztet, kettőt is, negatív. Viszont most is fáj a fejem, szédelgek, nagyon fáradt vagyok egyfolytában, fel vagyok puffadva, nincs egyáltalán étvágyam. A nőgyógyásznál még nem jártam. Már van egy kislányom, vele másabb volt a helyzet, ott 7-8 hetesen jöttek ezek a tünetek, viszont ott ugye émelygés is volt. Korai terhesség lehet vagy mi egyéb tünete lehetne?
2011. aug. 18. 23:04
 1/4 anonim válasza:
44%
egyszer mi is jártunk már így a barátnőmmel...2-3hetet csúszott neki...mi is csináltunk terhességi tesztet negatív lett deh ezek nem valami megbízhatók de tényleg anyámnak később jött meg és 3terhességi tesztet csinált 2+ 1- és kiderült hogy nemvolt terhes de a lányeg hogy abarátnőm nem lett terhes csak még 1-2 éve jön meg neki és nemált be neki rendesen és valószínüleg ez volt a baj(és ő is rosszul érezte megát deh az már attól van hogy annyira félsz hogy gyomorideged lessz és hányingeredlessz..stb) amúgy ajánlom a fogamzásgátlót beállítja a mensidet és lerövidíti és napra pontosan megjön +nagyobb élvezet :) remélem elég hasznos volt...
2011. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a terhesség lehetősége fennáll, fogamzásgátlót ne kockáztass!

A tesztek sokszor pontatlanok, nőgyógyászati teszt kellene.

2011. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos fogamzásgátlót nem szedhetek, a nőgyógyász nem javasolja, mert visszeres a lábam. A trombózis veszély végett. Ritkán vagyunk együtt a párommal, mert külföldön dolgozik, 2-3 havonta jár haza, így ezért tudom ilyen pontosan mikor vagyunk együtt. Úgy vagyunk vele, ha nem vagyok terhes az is jó, ha igen, az is. Most reggel viszont arra keltem, hogy émelygek..Komolyan nem tudom, hogy akkor most mi lehet, de az a baj, hogy csak 2 hét múlva tudok menni nőgyógyászomhoz, mert ő is nyaral.. SZTK-ba nem szívesen mennék, de uh, addig az ideg fog megenni, ha nem jön meg..
2011. aug. 19. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz sztk-ba menni? Először úgyis vizelet vizsgálatot csináltatnak, nem? Legalább az kiderül terhes vagy-e, a további vizsgálatokkal pedig megvárhatod a saját nőgyógyászod.
2011. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!