Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik ha nem vagyok...

Miért késik ha nem vagyok terhes? Jan.18 óta csak febr.28 jött meg 3napra kevés volt és alig görcsöltem pedig görcsölős típus vagyok és 7napig tart a menzeszem. A tesztek negatívak de terhességi tüneteket produkálok.

Figyelt kérdés
Mindig időben jön meg a menzeszem 28napra.Nem vagyok tizenéves h most indult volna meg a mellem a növésben.Tüneteim:hányinger, émelygés, mellfeszülés, szagérzékenység és a mellem nagyobb lett és a lényeg ismét késik.Ma is csináltam tesztet de 1. negatív a 2. annyira halovány a 2. csík h alig kivehető.
2011. márc. 21. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én 7.hetes pici magzatom is olyan halvány csík volt, hogy alig lehetett látni... Szerintem doki.
2011. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
5 nap mulva kell megjonnie neked, mert 21.-e van. addig meg barmi tortenhet
2011. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pénteken akkor valószínű hogy el megyek dokihoz hátha az ultrahang mutat valamit.
2011. márc. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!