Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel olyan lapos a hasam,...

Reggel olyan lapos a hasam, de utána bármit eszek, felpuffadok. Ez mennyire természetes? Lehet valamilyen betegség jele? Sok a gyomorsavam, a gyomrommal tudom hogy van valami.

Figyelt kérdés
Utánanéztem pár kérdésnek, de nálam a puffadás azért nem annyira vészes. Csak engem picit mégis zavar. Lapos hast akarok, mit reggel. :)
2011. aug. 19. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem természetes. Az még normális, ha bizonyos ételek (1-2 maximum) problémát okoznak, de ha bármit eszel, az nem normális. Ragaszkodj a teljes és alapos kivizsgáláshoz. Lehet, hogy "csak" a gyomorsavaddal van összefüggésben, de sajnos a kolléganőm hasnyálmirigyrákban halt meg nemrég, egyetlen tünete volt, 2 évig puffadt egyfolytában. Volt dokinál, de nem vettek észre semmit. :(

Miután kiderült, 2 hónap múlva belehalt. Nem megijeszteni akarlak, csak mondom, hogy egészen egyszerű dolog is lehet, meg súlyos is, meg a kettő között is. Minél előbb segítséget kérsz, annál nagyobb esély van a gyógyulásra, még akkor is, ha esetleg nagyobb baj van.

2011. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én ha iszok már attól is felpuffadok :O
2011. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem is foglalkoztam vele, hiszen ha valaki eszik valamit, valamilyen szinten "megnő" tőle a hasa? Nem igaz? De most megijesztettél, tényleg nem gondoltam semmi komolyra. Nem attól annyira lapos reggel, mert éjjel teljesen kiürül a gyomrom? Másnál nincs ilyen különbség ezekszerint?!
2011. aug. 19. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, de már évek óta, nem találtak semmit, az orvos szerint renyhe a bélműködésem.
2011. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábban volt ilyen, a válasz nem betegség! Nem egészséges és kiegyensúlyozott a táplálkozásod!
2011. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha már azon aggódok, hogy nem vagyok e terhes. A napokban láttam egy riportot, hogy valami (nem jut eszembe a neve) hiánya okozza. Gondoljatok az etióp gyerekekre. Azoknak is hatalmas a pocijuk pedig nem is esznek.
2011. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy rossz az emésztésem? Gyomorsav miatt rengeteget szenvedek. Szerintetek kapcsolatban állhat vele? Kedden megyek gyomortükrözésre, ott látják ha van valami, nem igaz?
2011. aug. 19. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
hú, tudom hogy nagyon régi kérdés, de nekem is tök aktuális, én is puffadok még a víztől is, és mostanában nagyon idiótán és keveset eszek, és folyton puffadok, hányok, rosszul vagyok... kitalálta valaki hogy mi a megoldás? (az étkezés renbderakásán kívül mármint)
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!