Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam vagy valami más...

Felfáztam vagy valami más betegség jelei?

Figyelt kérdés

1 hete náthás voltam és egész héten itthon voltam. Kb 3 napja fáj az alhasam...először egy picit fájt, majd késöbb kicsit jobban, de nem olyan nagyon erősre kell gondolni... azt hittem elmúlik, de nem...1-2 napja észrevettem, hogy kissé barnás váladék /folyás/ -om van, de nem fáj a pisilés, meg semmi... megnyomtam a bal oldalt a hasam fekve..de úgy nem fáj-t .... viszont ha mozgok vagy hajolok, akkor igen.. nem erősen, de azért érzem..és most már csak a jobb oldalon van... ez felfázás lehet ? Hogyan kezeljem ?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2011. szept. 24. 14:03
 1/3 Bambuszka32 ***** válasza:

Szia! Nem tudom hány éves lehetsz, de ilyennel nem szabad viccelni. Nagyon sok féle betegség vagy akár terhesség jelei is lehetnek.

Kicsit bővebb infót írj: utolsó mensi, utolsó szex, szedsz e fogamzásgátlót, tesztet csináltál e, csíp e ha pisilsz, milyen szinű a vizeleted.


A felfázás: barnás váladék, erős sárga vizelet (genyes is lehet), görcsök, alhasi fájdalom, keresztcsonti-medencetájéki fájdalom.


De vigyázz, mert terhesség előjele is. Pl beágyazódáskor előfordul egyhe hasi fájdalom, barnázás. Ez ált. 7 napig tart és a szeretkezés után 7 nappal kezdődik. Számolj utána! így össz 14 nap, utána a teszt is kimutatja.

De kérlek ne hagyatkozz ez ügyben netes fórumokra, hanem ugorj el a dokihoz:)

Jobbulást Neked!

2011. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! 17/L :)

Terhes biztos nem vagyok,és fogamzást gátlót sem szedek. A menszeszem 10.-én múlt el és nem csíp a vizeletem../még/ és sárga színű.

2011. szept. 24. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

náthának és a felfázásnak csúfolt húgyúti fertőzésnek (hólyaghurutnak) az ég egy adta világon semmi köze egymáshoz - sőt alapesetben a húgyúti fertőzésnek és a hüvelyfertőzésnek sincs köze egymáshoz, bár a húgycső közelsége miatt a gennyes, baktériumokkal teli vizelet okán hüvelyed is fertőződhet



barnás hüvelyváladék azt jelenti, hogy vér van a hüvelyváladékodban, ha emellé erős, napok óta tartó alhasi fájdalom van, akkor jó eséllyel van egy kismedence gyulladásod, amivel én a helyeden elmennék a nőgyógyászati ügyeletre - de legkésőbb hétfőn a nőgyógyászatra

2011. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!