Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati kérdés! Ciki...

Nőgyógyászati kérdés! Ciki lenne, ha megkérném az orvost, hogy vizsgálja át a melleimet, miután megvizsgált?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom,hogy az orvosnak minden vizsgálatkor meg kellene vizsgálni a melleket..kb.10 éve járok nőgyógyászhoz,szültem is 1x,de soha nem vizsgálta meg még a melleim..most az egyik minden ok nélkül fájdogál..én hiába "fogdosom"nem tudom megállapítani,érzek benne csomókat..de azok lehet tejmirigyek,vagy nem tudom...mindig is ott voltak szerintem.
2011. aug. 19. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki :)

Nagyon helyes, vizsgáltasd meg magad!

Bár nem hiszem, hogy gond lenne :)

2011. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mire gondolsz a cikivel, én annak a híve vagyok, hogy az ember mondja meg a másiknak, ha cikinek érzi a helyzetet. Doktor úr, tök cikinek érzem, de megvizsgálná a mellemet? Ha jó fej, akkor csak mosolyog egyet és megnézi. Ez a dolga. Jó, ha megnézi néha, főleg, ha fájdogál.
2011. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért gondolom cikinek,mert igazából neki magától kéne ezt megtegye,nem nekem kérni...miért nem csinálja egyik se???se magán,se szakrendelős!!
2011. aug. 19. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért mondanád neki, hogy ciki.. Nem ciki, ez a munkája. Ha nem vizsgálja meg, akkor nyugodtan mondd el neki a panaszodat, és meg fogja nézni. Nem fog kiröhögni..
2011. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
A mellvizsgálatnak is bele kéne tartoznia a nőgyógyászati vizsgálatba.
2011. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen amikor megkérdezi mi a panasz,mondd el!Aztán kérj rákszűrést,egyebet,ami még szükséges.Szerintem.
2011. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!