Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba megelőzés teafaola...

Hüvelygomba megelőzés teafaolajjal?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy éreztem mintha viszketne odalent, megijedtem, hogy megint hüvelygombám van kialakulóban. Fogtam egy tampont rácsepegtettem teafaolajat és felhelyeztem, plusz kívül is bekentem picit.. Szerintetek ez jó lesz? Azóta nem viszketett hála az égnek. Hallottam olyanról is hogy élőflórás joghurt, de az nincs itthon jelenleg.
2011. aug. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
igen, jó lehet rá :D én is szoktam ezt használni, plusz belsőleg iszom grapefruit cseppeket és olajfa kapszulát. nekem ezek együtt végleg elmulasztották :D
2011. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de olyan fura érzés :D nem is tudom mintha csípne ez olaj :D érdekes.. remélem használni fog :) köszi a választ neked.
2011. aug. 19. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanez a problémám nekem is (ma kezdődött). Nekem nincs itthon teafaolajam, de natúr joghurtom igen (ez ugyanaz mint az élőflórás, igaz?). Szerintetek ha én ezzel megpróbálkozok (ugyanúgy a tampont kell 'beáztatnom' és felhelyeznem?), az használhat? (plusz persze a krém mert az van :)

(Tudom, nagyon amatőrnek tűnök, de eddig még csak egyszer volt hüvelygombám és nem szeretnék megint egy vagyont kifizetni, hogy nőgyógyászhoz futkossak ... jobban tetszene, hogyha megtudnám előzni addig ameddig még nem terjed el annyira ...)

Köszönöm a segítséget :) (remélem, nem nagy baj, hogy nem válaszoltam a kérdésre, hanem helyette inkább újakat tettem fel :S)

2011. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó megadnád az msn címed vagy email cím? kérdeznék a gombáról
2011. szept. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!