Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Valaki tud segíteni?...

Lányok! Valaki tud segíteni? Tegnap megjött a menszeszem és rengeteg! Ez normális?

Figyelt kérdés
Anya mondta, hogy lehet azért, mert kicsi a "mini" tampon és, hogy váltsak normálra, elméletileg olyan 4-8 óra hosszát kellene vele kibírni, nem? 2 óra hossza után nekem már cserélni kell! Betétet is (vékonyat) raktam be, hogy ne ázzak át (ne látszódjon a nadrágomon), de 2 óra után érzem, hogy baj van. Miért? Vagy ez normális? Másnak is volt már ennyire durva vérzése? (még szédültem is már nap végén, lehet a meleg miatt, próbáltam pótolni a folyadékhiányt, de nagyon fájt a tarkóm, a pincében volt a vérnyomásom..) Nekem még sose!Anya azt mondta, nem jól rakom fel, de hát én már nem bírom "mélyebbre" .. Még nem voltam fiúval! Valaki adjon magyarázatot! Nagyon megvagyok ijedve,hogy valami bajom van! 15 éves vagyok.. Nem szeretnék még nőgyógyászhoz menni..
2011. aug. 19. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ez teljesen normális. Ahogy írod, tényleg kicsi neked a mini tampon, a normállal már bírni fogod. Nyugi!! :)
2011. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de a normállal bírom 2 óra hosszáig! :(
2011. aug. 19. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális én ennyi idősen még óránként cseréltem a betétet, pedig 12 évesen már menstruáltam és akkor még vatta volt csak
2011. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne félj a nőgyógytól, kérd meg anyud, h kísérjen el! vannak gyereknőgyógyok is, és sztem anyudat is beengedik, ha nagyon félsz

mindenképp menj el, mert tud gyógyszert, ami kissé csökkenti a vérmennyiséget, és a fájdalmat is, stb.

2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam..:)
2011. aug. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!