Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utolsó menszeszem június...

Pinky1981 kérdése:

Utolsó menszeszem június 16-án volt,10 nap vagy több késés normális?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

amúgy hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? máskor is előfordult ilyen hosszú késés? hány éves vagy? beállt már a mensesed?

éltél nem életet? védekeztetek? tesztet csináltál? 10 nap késést már simán kimutat a teszt.

először ezeket kellene tisztázni.

2010. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most 2 hónapig pontosan jött meg, 28 napra. Amúgy max. 5 hétre mindig megjön.

29 éves vagyok. :)

2010. júl. 25. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt most.Én 32 éves vagyok,és múlt hónapban először fordult elő,hogy 11 napot késett.Elmentem orvoshoz,felírt egy olyan tablettát amitől meg kell jönnie,de mire elkezdtem volna szedni megjött.Azt mondta ha legközelebbis ilyen lesz,akkor utána nézünk miért,de egy alkalom után nem küld el vizsgálatra.Most 5 nap múlva kéne megjönnie,már nagyon fáj a derekam,hasam remélem nem fog késni.Egyébként,előfordulhat stressztől is hogy késik.Apukám 48évesen meghalt,akkor anyu 43éves volt....és soha többet nem menstruált.Ennek már 15 éve.Persze lehet gyulladás is,de a stressz is felborítja.
2010. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem ! :(

Most nagyon stresszes időszakom volt, mert szerveztük az esküvőnket, de ha nem jön meg 2 napon belül, veszek tesztet.Van egy 17 hónapos extrém aktív kisfiunk, még nem tervesztünk másodikat. :)

2010. júl. 25. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:-)...Nekem májusban volt az esküvőm,de a gyerkőc még nem kopogtat.Mindig akkor jön amikor nem tervezzük:-).Ha esetleg még sem a gyerek jön,menj el a dokihoz talán valami kis semmiség az egész.
2010. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!