Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt nagy (5 cm) feletti...

Kinek volt nagy (5 cm) feletti petefészek-cisztája? Felszívódott vagy műtét lett belőle?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a 4 cm felettieket műtik. Nekem nem mondta a doki, csak írt fel fogigátlót és majd vissza kell mennem. (eddig nem szedtem)

Elmúlhat tőle?


2011. aug. 19. 22:58
1 2
 1/14 anonim válasza:

nekem tavaly novemberben találtak már nem tudom, melyik petefészkemben egy 4,5 centis cisztát, február óta szedek fogamzásgátlót, pont a héten vizsgáltak meg és már nincs ott semmi :)


17/L

2011. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez biztató. Annyira parázok a műtéttől, pedig pont a stresszt kellene kerülni... Tudom, ma már nem akkora szám egy műtét, pláne laparoszkópiával, de szeptemberben kezdek új munkahelyen, nem lenne egy jó indítás. Állást meg nem olyan könnyű találni a mi környékünkön :(
2011. aug. 19. 23:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
unokatesómnak volt, és akkora mint egy babafej, :S szóval nagy volt, 12 cm-es.. És műtötték, szegény hányt meg minden
2011. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem már többször volt petefészek cisztáb, mindig megműtöttek fele. Ne aggódj, rutin műtét! ha nem olyan nagy akkor menstruációkor felszívódhat, de ha ez nem törénik meg akkor előbb utóbb vérzés zavaraid lesznek, főleg ha hormontermelő a cisztád. Mindenképpen bízd az orvosra. Ha ő azt mondja meg kell műteni akkor halgass rá. L/29
2011. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki írta a hányást az nem a ciszta miatt volt, hanem az altatás utóhatása, ami nem mindenkinél jelentkezik.
2011. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért írta a fogamzás gátlót amit fentebb írtam: valszeg hormontermelő a cisztád, és a fogamzásgátlóval próbálja meg visszaszorítani a hormontermelését a cisztádnak, ezáltal fel fog szívődni.
2011. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A 29 éves válaszoló: laparoszkópiával műtöttek, vagy csak leszívták?
2011. aug. 21. 23:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: a próféta szóljon belőled!
2011. aug. 21. 23:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem többször volt petefészek cisztám és mindig magától szívódott fel,szerencsére semmilyen gondott nem okozott.

Egyikkel 2évig jártam, minden menzesz után ultrahangra egyre csak nővekedett 56mm-esig, akkor csökkenni kezdett 3hónap alatt eltünt!

2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem is csökkent! A múltkor 6 cm volt, most 45 mm. Akkor még reménykedhetek.
2011. aug. 22. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!