Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt nagy (5 cm) feletti...

Kinek volt nagy (5 cm) feletti petefészek-cisztája? Felszívódott vagy műtét lett belőle?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a 4 cm felettieket műtik. Nekem nem mondta a doki, csak írt fel fogigátlót és majd vissza kell mennem. (eddig nem szedtem)

Elmúlhat tőle?


2011. aug. 19. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, az jó jel szerintem is!

De amint Te is irtad a műtét sem egy nagy dolog már,úgyhogy fel a fejjel :) !

2011. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is találtak nem rég 45mm-t legutóbb 2hónapja voltam kontrollon akkor már 35mm lett!Azóta még nem voltam mert énis félek a műtéttől!A héten vissza megyek,nem halogatom!Azért sem mert párom álmában hasba rúgott és azóta fáj is a petefészkemnél!:-S Aggódnom kéne????
2011. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 29 éves vagyok: nem nem laparoszkóppal műtöttek, hanem punkciót végeztek. (nézz utána érthetően úgysem tudnám elmagyarázni) Szóval hüvelyen keresztül csinálták nekem, és el sem tudom mondani mennire ró érzés az hogy ahogy felébredsz műtét után már nem érzed az alhasadben sem a derekadban a ciszta okozta nyomást-húzást.
2011. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért féltek etől a tényleg pár perces rutin műtéttől? Inkebb szenvedtek??? (Ismét a 29 éves vagyok) Ha elér egy bizonyos nagyságot rohadtúl tud fájni a ciszta! Azt NEM kell megvárni! Amig kicsi addig kell megműteni! Később ha nagyobb akkor úgy fáj hogy majd leszakad az alhasad, a derekad és meéskor is fáj. Higyetek nekem, tudom miről beszélek, mert mint írtam sokszor műtöttek cisztával. Volt hogy a balban, volt hogy a jobban volt, volt hogy fél éven belül kétszer műtöttek vele. összesen 7-szer műtöttek cisztával 16 éves korom óta, szoval "rutinos" vagyok, higgyetek nekem és NE féljetek!!!!
2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!