Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás váladékkal lehet...

Barnás váladékkal lehet fürödni? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
2 napja barnás váladékom van és még csak a 25 nap telt el az előző menstruációm óta.Csütörtökön lenne 28 napos és csak akkor kellene megjönnie.Ezen a héten terveztük,hogy elmegyünk fürdeni,de nem tudom,hogy így bele-e merjek menni a vízbe.Ez a barnás váladék amúgy mitől lehet?
2011. aug. 22. 14:42
 1/7 Hailey13 ***** válasza:

NE menj vízbe! max tamponnal.

amúgy teljesen normális a barna váladék.

2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
maximum tamponnal ,esetleg úszótampont is használhatsz
2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne!
2011. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké,köszi a válaszokat!

Egyébként kicsit félek,hogy megint egy hétig csak barna lesz és nem fog rendesen megjönni a szokott időben,mert már volt ilyen egyszer.

Fogalmam sincs miért van ez a váladékozás menszesz előtt:(

2011. aug. 22. 15:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Előbb azt olvastam,hogy tampont nem lehet használni barna folyásnál,mert kidörzsöli a hüvelyt,szóval most már nem tudom kinek van igaza.
2011. aug. 25. 14:44
 6/7 Hailey13 ***** válasza:
ne menj fürdeni, csak napozz meg ilyesmi, és akkor nem kell se tampon se fertőzést kapnod.:D
2011. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barna folyásnál tényleg nem lehet tampont használni, mert pillanatok alatt beszívja az egészet, és utána csak dörzsöli a hüvelyedet, és tönkre teszi a védő rétegét. Így sokkal könnyebben kapsz fertőzéseket!
2011. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!