Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaiknek igen?...

Volt már valaiknek igen? Egyátalán hová fordulhatok ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval a fenekemnél a végbélnyílás fölött van egy dudor, ami tapintásra olyan, mint egy vízhólyag, de ha kifakad (és akkor fáj is) akkor vér jön ki belőle, ez mi lehet? Valakinek volt már ilyenje? Egyátalán nőgyógyászhoz kell ilyenkor menni, vagy milyen orvoshoz fordulhatok ezzel?

Egyszer kifakadt és fájt (onnan tudom, h vér van benne) de most megint előjött... :(


2011. aug. 22. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel proktológushoz kell menni, aki a sebészeten rendel. A dolog neve az, h aranyér. Habár ebben az állapotban még nem kell hanyat homlok orvoshoz szaladni, csak a patikába el és kérni rá krémet.
2011. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem az aranyér?

[link]

2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, hány nap alatt múlik el? nem fog újra előjönni utána? Félek nagyon, nehogy műtétre kerüljön a sor ... :(
2011. aug. 22. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát légy óvatos. Életmódodba be kell építeni, sok természetes szert tálalsz hogy ha elmúlik ne is jöjjön vissza. De mindig van esély rá hogy vissza jön. Keress rá neten mitől jöhet elő.
2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell. Nekem 13 évesen jött ki először, most 27 vagyok és mostanra tanultam meg vele igazán bánni. Sok rosztosat kell enni. Az nem jó, ha szorulásod van, mert azzal csak rosszabbítod. Nem szabad sok időt a wc-n tölteni, így igyekezz rostos dolgokat enni, h könnyebben kiadj mindent. Igyál sok folyadékot is. Ha kijön az aranyér, akkor kenegesd vénynélküli krémmel. Alkalom adtán le is ellenőriztetheted orvossal, h megnyugodj. De ha vigyázol, akkor műtétre nem lesz szükség. Végezz intimtorna gyakorlatot, az is jó rá. Továbbá az anális szex súlyosbítja, így azt lehetőség szerint kerüld. Nekem manapság már csak akkor jön ki, ha hasmenés miatt sokat ülök a wc-n. Mára tényleg szinte nulla alkalommal van vele bajom, mert vigyázok.
2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ez olyan,mint egy élettárs,ki lehet ismerni!nekem pl.minden menszesznél kijön,borsó nagyságu,de a menszesszel el is mulik!de már ugy tünik hajlamod van rá,ugyhogy ne mezitlábaskodj,ne ülj hideg,meleg helyre!oda figyelsz rá,ő sem fog bosszantani!))))
2011. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aranyered van.
2011. aug. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ... szomorú vagyok :(
2011. aug. 23. 12:39
 9/10 A kérdező kommentje:
vizsket is. az aranyér viszkethet?!?!?! :(
2011. aug. 26. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, viszkethet.
2011. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!