Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hány évesen mentetek...

Lányok ti hány évesen mentetek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég korán, 11 évesen. Muszáj volt mert beteg lettem. De így legalább tini koromban nem volt gáz, mert már tudtam mi vár rám. :) Te?
2011. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

En 14 es egyedul mert kollegjumba voltam tehat anyukam nem volt a kozelemben, petefeszek gyuladassom volt es egesz nap sirtam mert azt hittem nem lehet gyerekem:)

De amint a ez elottem szolo irta , nekem sem okoz sosem nodokihoz menni mivel mar fiatalon megtapasztaltam! Ugy megyek mintha kenyerer:)

Semmi rossz elmenyem nincs ezzel kapcsolatban!

2011. aug. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
22. és nagyon rossz volt, mert rajtam mutogatta az orvos az angol cserediáknak a petefészkek kinézetét ultrahangon -_-
2011. aug. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12/f
2011. aug. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most voltam 2 hete.Nagyon féltem, aztán amikor bementem és beszélgettem a dokival, láttam, hogy tök normális, utánna már úgy éreztem magamat, mintha évek óta hozzá járnék.

17/L

2011. aug. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 25 voltam. Kötelező rákszűrésen és utána csak 2-3 év múlva.
2011. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 voltam, és kis híján elzavartak. Mit keresek ott, ha nincs semmi panaszom? Hát izé... ezután nem forszíroztam, akkor se mentem, amikor nagyon kellett volna. Nem vagyok rá büszke, de nem mertem.


Most 27 vagyok, újrakezdő, de most muszáj volt menni, mert gyereket várok. És ez most jó élmény volt! :)

2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!