Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor nőgyógyá...

Terhesség alatt mikor nőgyógyászhoz jártatok csupaszon vagy szőrösen (ott lent ) mentetek? Első alkalomkor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:39
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Én terhesen szőrösen mentem, mert akkoriban nem volt divat a borotválás. Azóta hol így, hol úgy, éppen mikor milyen. Nem hiszem, hogy a dokit különösebben érdekelné. Látott ő már mindenféle fazonokat.
2011. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
én lent csupaszon,de szerintem sem zavarta volna a dzsungel sem:-)
2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig csakis csupaszon, mert engem rettentően zavarna, ha keresnie kellene a bejáratot, mellesleg én utálom ha szőrös, teszek is ellene.
2011. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Amíg tudtam, csupaszon. :)

Aztán a kórházban töltött idő alatt nem tudtam tenni ellene, úgyhogy szülni szőrösen mentem, de ott aztán tettek ellene. :D

2011. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Csupaszon, vagy max 1-2 napos "borostáva", mivel alapból is kopaszra borotváltam/om
2011. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én most 36hetesen is leborotválom igaz nagyon nehéz már és több időt vesz igénybe és még tükröt is használnom kell de 3 naponta megteszem mert idegesít így szoktam meg,ezért van hogy csupaszon megyek orvoshoz van hogy borostásan.De én szülés előtt is leszeretném majd jobb ha én csinálom.
2011. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Én borotválni nem szoktam, mert attól mindig iszonyúan benőnek a szőrök... és fáj, kisebesedik, meg minden. Kozmetikussal csináltatok jó magas fazongyantát, - nem teljset- és a többit pedig ollóval rövidre vágom, olyan félcm- cm-sre ahogy sikerül. :)

Szülni is így mentem- már 2xis, harmadszora is így fogok 2hónap mulva, a Szent Imrében csak legalul egy picit beleigazított a szülésznő szülés előtt a fazonba, egyébként meg tojtak rá, hogy ki mekkora szőrrel állított be szülni. :)

Tehát én szőrösen mentem minden vizsgálatra és mindkét szülésemre is. :)


De olyan érdekes, hogy minket mennyire izgat ez, a doki meg szerintem nagy ívben tojik rá. Biztos látott ő már mindenfélét. :)

2011. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én csakis csupaszon, de ez az én mániám. Nem hiszem, hogy a dokit különösebben zavarta volna, ha nem így van.

Viszont a férjem édes volt, mert a hat hetes kontroll előtt megkérdezte, hogy ha már nem kell ennyit dokihoz járni nem növeszteném meg egy kicsit? Mert az olyan szexi!

Na bumm! Itt küzdünk a csupaszsággal, szegény pasik meg ki vannak éhezve egy kis bundára! :)))

2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Én sem szeretem ha szőrös. De nem tudom ti hogy vagytok vele. A kolléga nőimmel ezt már kitárgyaltuk és elég nevetséges szerintem.

Ha tök kopasz és el megyek egy olyan hejre Wc-re ahol nem ülök rá semmi pénzért, akkor jó eséjjel lepisilem magam. Vagy a nadrágom.

Ugyhogy középen hagyok rajta egy kicsit, pont ezért.

Egyébként a férjem haját én nyírom itthol és eszembe jutott, hogy én is kipróbálom. Nagyon vagány fazont lehet nyírni vele pik-pak.

2011. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Én alapból borotválom mindig. Amióta nagy a pocakom, a férjem csinálja!:)


32 hkm

2011. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!