Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Grapefruit...

Szedett már valaki Grapefruit mag kapszulát, valamilyen női problémára? Ha igen mire, és hatásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 18:15
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én grapefruit mag cseppeket szedtem, felfázásra, vagy hugyúti fertőzésekre szokták ajánlani, megelőzése is jó, mert nagyon nagy a baktériumölő,antioxidáns hatása, és sok benne a c vitamin.nekem használt mert még a kezdeti fázisban kezdtem szedni, erre ajánlanám, ha viszont már komolyak a tünetek, érdemes orvoshoz menni, és az általa felírt antibiotikum mellett is szedheted, ha meg hajlamos vagy az ilyen nyavajákra, akkor megelőzésnek is lehet szedni. De ilyen természetes szer erre még a tőzegáfonya kapszula, vagy lé. Herbáriákban lehet kapni, és bár nem olcsó, de legalább természetes.Nekem ez is bevált.

2011. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!