Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre gyakrabban érzem a...

Egyre gyakrabban érzem a hasamban mintha mozogna valami. Nagyon fura érzés, menszim jár rendesen, terhességi teszt negativ. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Már arra is gondoltam, hogy talán bélféreg, attol meg totál kiakadok, már a gondolatától is, de lehetséges?
2011. aug. 25. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a beleid mozognak. Próbálj meg rájönni, milyen kaja van rád ilyen hatással.
2011. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nahát erre nem is gondoltam. Mivel szeretnénk babát (már egy van) és elég hasonló érzés mint amikor az első megmozdult, csak arra tudok gondolni, hogy olyan mint egy terhesség, de a teszt negativ, menszi van szóvaL nem lehet az. Aztán arra gondoltam akkor biztos féreg, de nem tudom, hogy az annyira mozog, hogy így érezzem? Ha esetleg az elnne, mivel lehet elhajtani? Van spéci gyógyszer rá?

Köszi a gyors választ.

2011. aug. 25. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkora féreg nagyon-nagyon ritka az emberi testben, hogy érezni lehessen. Annak hogy ilyen nagyra megnő, egyébként vannak más tünetei is (pl kórós soványság, fáradtság, stb). A dokinál lennél már, (vagy a kórházban) ha ekkora élősködő lenne benned.
2011. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó. gondolkodom, hogy elmenjek dokihoz, na de fogyni nem fogyok, igaz hízni sem híztam az utóbbi időben, de hátha a férges lehetőség akkor kizárva.

Köszi

2011. aug. 25. 23:56
 5/6 nirvanafrick válasza:
46%
ALIEN
2011. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na, voltál dokinál?
2011. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!