Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A végbél vizsgálat milyen?

A végbél vizsgálat milyen?

Figyelt kérdés
én már több félét is hallottam mint hogy golyóval meg ullyal meg ilyesmi. van más változat is vagy csak ezek? nagyon kellemetle? vagy fáj?
2011. aug. 26. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint több módszer is van. Ne félj, a legrosszabb benne a tudat, hogy ott nyúlkál valaki. Egyáltalán nem fáj, és egyébként általában csak 3-5 másodpercről van szó, ami nagyon rövid idő :)
2011. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé fájt. Végbélrepedés miatt mentem sürgősségire, és akkor vizsgált meg a doki. Amúgy is érzékeny volt a terület, erre még két ujját feldugta... rohadt kellemes érzés volt, de la. már ezt is tudom, miylen.


Amúgy nem vészes, szal ha nincs ott sérülés épp, akkor nem ennyire rossz.

2011. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a golyó hülyeség. Ujjal felnyúlhatnak, de a golyóról még nem hallottam.
2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A végbélgolyót amúgy is a szexnél használják.
2011. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is újjal nyúltak fel, vakbél miatt vittek kórházba, hát nem kellemes tényleg, ráadásul még a hasam is fájt.
2011. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van, akinek fáj, akad, akinek nem.
2011. szept. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!