Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj, érzékeny az egyik...

Mitől fáj, érzékeny az egyik mellem? :/ 14L

Figyelt kérdés

nincs nagy mellem, csak 2 kicsi 'dudor'. A tegnap délután elkezdett fájni nagyon a jobb mellem, a mellbimbóm főleg, és körülötte is nyilalt, de a másik viszont nem fájt.

A tegnap voltam uszodában. Nem emlékszem hogy megütöttem volna, és nem is olyan érzés volt mint mikor megütöm, mert arra is már volt példa régebben.

Ma már nem nyilalik, csak nagyon érzékeny, dagadt és piros a mellbimbóm, és körülötte is.

Mitől lehet? :/ nagyon rossz.


2011. aug. 26. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom.erre én is kíváncsi lennék.de szerintem lehet hogy csak nő(vekszik xD) :)
2011. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor csak az egyik nő??:O olyan mintha meghorzsoltam volna, pedig nem, és ez a mellbimbóm nagyob, és piros meg körülötte is a bőröm :/ A tegnap nagyon fájt, és ma is
2011. aug. 26. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne orvosnak megmutatni.
2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!