Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen érzékeny a mellem...

Mitől ilyen érzékeny a mellem és kemény?

Figyelt kérdés
Elég kicsik a melleim de elég kemény és ha kissé megnyomom akkor fáj , meg akkor is ha hason fekszek ? Mitől van ez még nem menstruálok de fehérfolyásom régóta van . lehet valami összefüggés a kettő között ?
2011. aug. 27. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A tej állomány alakul kifelé, ha majd a külseje is jön kifelé nem fog fájni, ha hason fexel az inkább ettől van.

Ha nagyon fáj teszem fel vagy vmit még tapintasz is benne akkor abba daganat van/lehet de sztem most csak szimplán nőnek.

2011. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Mert lehet,hogy meg fog jönni és azért fáj.De lehet attól is,hogy nőnek.
2011. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nőnek a melleid, de azért a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvost.
2011. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is fáj ha hason fekszek vagy ha erősebben megnyomom az érzékenyebb részeket. Amikor először tapasztaltam, megijedtem, hogy esetleg mellrákom van, de anyukám azt mondta, hogy ez az én koromban szinte lehetetlen, de azért elmentünk biorezonanciára. semmit se mutatott ki. valószínűleg neked is csak nő, de ha nagyon nyugtalan lennél, menj orvoshoz, ő majd megnyugtat.
2011. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!