Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerdan jott meg szombaton...

Szerdan jott meg szombaton elmehtek furdeni?

Figyelt kérdés
A lakasban mar napok ota 34 fok van, este is csak 29-re ment le es mar egyszeruen nem birom. Holnap delutan megyunk az egyik kozeli tohoz de nem tudom furodjek-e mert felek hogy osszeszedek valami fertozest. Viszont a masik meg az, hogy lassan hulyet kapok a melegtöl. Szerintetek??
2011. aug. 26. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék tamponnal.
2011. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tampon? Ha pedig nagyon félsz hogy még így is valami fertőzést kapsz akkor vegyél betadin hüvely kúpot a patikában és használd 3 napig esténként, garantáltan nem lesz semmi fertőzésed a víztől legalábbis nem...Nem írtad le a korodat, az azért sokat számít, mert ha tini vagy esetleg szűz még, és nem használtál még tampont akkor az előzőeket vedd úgy, hogy nem is írtam le
2011. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tamponnal gondoltam en is. :). Mar regota hasznalok tampont de furdeni meg nem voltam vele, ezert a bizonytalansag. Koszonom a valaszokat!
2011. aug. 26. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor rajta! Jó fürdőzést:D
2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Koszi!
2011. aug. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!