Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szombaton jött meg a mensesem,...

Szombaton jött meg a mensesem, kedden pedig úszás a suliban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Betétet használok.
2011. szept. 17. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Megmondod szépen, hogy menstruálsz és nem akarsz tampont haszálni.
2011. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nő lenne a tanár, még jó is lenne ez az ötlet, de férfi... :/
2011. szept. 17. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
És? A férfiak is tudják, hogy a nők menstruálnak!
2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért baj az, ha férfi a tanár? Gondolod, hogy egy felnőtt férfi nem tudja mi a menstruáció? Neki is vannak nő rokonai, ismerősei!
2011. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Megmondod, hogy mi a helyzet,gondolod te vagy az első diákja, aki menstruál? Ne parázz,ebben semmi szégyen nincs, a világ,és a nőiesség legtermészetesebb dolga!
2011. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Használj ilyenkor tampont. Hétfőn még kipróbálod hogy milyen, kedden meg mész úszni.

Amúgy az osztálytársaid hogyan oldják meg?

Ha ők is szólnak a tanárnak, akkor meg főleg nem ciki. Ne mások előtt mondd neki, hanem az irodájában...

2011. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Egyszerű, kérj felmentést. Ha nem akarod megmondani egészen pontosan hogy miért akkor az ellenőrződbe írasd be anyukáddal h. például fáj a lábad vagy ilyesmi. De ha azt íratod be, hogy "egészségügyi okok miatt" akkor szerintem a tanárod rá fog jönni hogy mi a gond.

Tampont is használhatsz, tudod mini méret, kézmosás, higiénia stb ilyenekre figyelj. De szerintem mivel ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély, nyugodtan ki is hagyhatnád azt az úszásdolgot...

2011. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
22%
Szerintem kérd meg anyukádat hogy írjon felmentést
2011. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Idefigyelj, a férfi tanárnak is nyugodtan elmondhatod, felnőtt ember, nem az osztálytársad, és ez a munkája. Hidd el, hogy többet tud a te testedről, mint saját magad, és a szeme sem fog rebbenni, látott már elég menstruáló lányt a munkája során. Nincs ebben semmi ciki.
2011. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az 5. voltam.

Mi volt végül?

2011. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!