Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, egy nap...

12 éves lány vagyok, egy nap észrevettem a bugyimban egy fehér nyálkás valamit, nagyon megilyedtem és nem tudom mi az (nekem még nem jött meg) mitől és mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Húha, csak nem szexuális töltetű álmod volt?:) Valószínűleg nedvesedtél. :D
2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nuygi, mindenkinek van olyan. Nemi izgalom hatására benedvesedtél, vagy csak ez az előjele, hogy megfog jönni. Most lehet hülyeséget mondtam, de úgyis kijavítanak majd, a lényeg, hogy ez nem baj.
2011. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez a fehérfolyás, természetes, minden nőnek van, kinek több, kinek kevesebb. Míg nincs különösebb szaga, nem fáj, csíp, nincsen gond.

Nekem fehérfolyás után kb. fél évre jött meg a menstruációm

21-L

2011. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszikeh! :)
2011. aug. 26. 21:26
 5/6 anonim válasza:
85%
A fojás a menszesz előjele. De azt h mikor fog megjönni azt nem lehet tudni pontosan. A tisztasági betétet pedig erre találták ki (a vékonyabbikat) Kezd el használni és ha a fehér fojás helyett egy barna folt jelenik meg akkor hamarosan nagylány leszel :)
2011. aug. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellemetlen illata, és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor normális jele a nemi érésnek.
2011. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!