Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 16 éves lány vagyok,...

Én egy 16 éves lány vagyok, van egy barátom és elszeretném vele veszteni. De kiskorom óta van egy kellemetlen szagú fehér folyásom ami a havi vérzésem előtt elmúlik aztán nagyobb mennyiséggel visszajön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam azzal h keresek rá házi gyógymódokat de nem sikerült semmi? Persze nagyon szégyellem a barátom előtt ezt bevallani, és nem tudom hogy csináljam hogy ne vegye észre? Ha gomba akkor azzal itthoi beavatkozással tudok kezdeni valamit? Hogy jobban leírjam: Fehér színű váladék, kellemetlen szagú, van amikor sűrű, sokszor jön nagyobb mennyiségben.

Bocsi a kérdőjelekért de nem tehettem fel nélkülük a kérdést mert nem engedte??


2009. jún. 2. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem mindenképpen menj el vele egy nőgyógyászhoz. Kérd meg valamelyk barátnődet, vagy anyukádat, hogy kísérjen el, ha nem akarsz egyedül menni.

Az ilyen házi gyógymódokkal (úgy, hogy azt se tudod, tudjuk mi ez) többet árthatsz, mint használsz.

Sok sikert és ne aggódj, a nőgyógyászati vizsgálat miatt! :)

2009. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

En megbocsajtom a kerdojeleket, de sokat segit, ha egy kerdo mondatot fogalmazol ele.


Nem tudom hany eves vagy, de ideje lenne egy nogyogyaszati vizsgalatnak. Valoszinuleg amugy csak a feher folyasodrol van szo, ami minden nonel normalis, gombas fertozessel 100%, hogy nem tudtal volna ennyi ideig egyutt elni, az ennel sokkal kellemetlenebb.

Ha nem jo szagunak talalod a folyast, fordits nagyobb figyelmet az intim higieniara - hasznalj intim mosakodogelt, nap kozben pedig tisztasagi betetet.


De a legtutibb az, ha elmesz egy nogyogyaszhoz, o sok kerdesedre tudna valaszt adni.

2009. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem menj el nőgyógyászhoz, a házi patikák nagyon szépek és jók, de jobb lenne ha szakorvos látna. Fel fog írni valamit és pár héten belül megszünik.


Szép együttlétet!.))

2009. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:D
2009. jún. 2. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőgyógyászhoz, nekem is volt már hasonló, kaptam rá kúpot, öt napig kellett használnom, és huss, elmúlt. Remélem a terhesség elleni védekezésre is gondolsz!!!!
2009. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze hogy gondolunk:)

De én úgy hallottam hogy még az elsőnél nem eshetnék teherbe. De persze mindeggy mert úgy is védekezünk.

2009. jún. 2. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De, az elsőnél is teherbe eshetsz még akár úgy is, hogy nem benned megy el, hanem előtte kiveszi, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumot.
2009. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan válasz, hogy ha gomba lenne akkor nem tudtam volna vele eddig élni. De miért nem? Ezt mire érted?
2009. jún. 3. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Azt en irtam, arra ertettem, hogy a gomba nagyon kellemetlen, viszket meg minden, egy-ket nap utan is komolyan elviselhetetlen, legszivesebben kivakarnad a vilagbol a nemiszerved, annyira irritalo, szoval ezert tartom elkepzelhetetlennek, hogy valaki gombaval eljen huzamosabb ideig. Ettol fuggetlenul fertozes meg lehet, bar tovabbra sem ertem, hogyha evek ota fennall az allapot, miert nem fordultal meg orvoshoz? Eleg nagy vagy mar.


(aranyrontasra gyurok, tok haszontalan valaszokat adok, lepontozni tessek!)

2009. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál! Kaptam kúpot és egy kenőcsöt de nyoma sincs gombának vagy valami fertőzésnek, hanem ez egy egyszerű fehér folyás volt.:)

De egy tuti soha többé nem megyerk nőgyógyászhoz mert egy rohadt pedofil volt:S

3 nap mulva el is mult:)

Jah és annyira féltem h mien lessz pedig egyálltalán nem is fájt elveszteni!!!:)

Köszönöm a segítő kommenteket sok puszi!

2009. jún. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!