Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első...

Mikor fog megjönni az első menstruációm? Bővebben lent

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, a fehér folyásom már fél éve van, és már van egy kis mellem és szörzetem is. Egy hete nagyon fáj a köldökömnél a hasam és pattanásszerű kiütések jöttek ki rajtam. A hasfájos hetemben egyszer piros tűvég nagyságú piros pöttyöket másszor egy kis barna foltot észleltem a bugyimban. A nagymamám azt mondta ez előjelvolt és a jövő hónapban megjön. Ez igaz?
2011. aug. 26. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani, hogy most akkor neked jövő hónapba tuti megjön..valószínűleg közeledsz hozzá..
2011. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen lehet, hogy jövő hónapban de maximum fél év, de nagyon kiszámíthatatlan. Szinte lehetetlen megjósolni...:)

Élvezd ki, hogy még nincs meg!! Én is mennyire vártam, most meg :S:S ...

2011. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Hétfőn tizenegy órakor!
2011. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még évekig nem lessz semmi, de ne várd, én is nagyon vártam, és szeretek lánynak lenni.. van még időd
2011. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
tarthat még évekis is, mert ez csak kb annyit jleentett, hogy kezdesz nővé érni, s közeledsz a menstruáciohoz, de lehet hogy még éveid vannak hátra, de ne ezen agyalj, és hiába teszel fel kislány ilyen kérdéseket, akkor em tudjuk megmondani, hogy mikor fog neked megjönni, ha megjön megjön, észre fogod venni, ennyit tudok mondani
2011. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szia előző vagyok, szerintem vagy most egy fél év múlva vagy még ki tudja mikor, lehet hogy évek múlva, ez függhet attól is, hogy az anyukádnak mikor jött meg, de az aligha dönt valamiben, ne várd mert borzasztó
2011. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
és mindig legyen nálam mostmár akkor betét:)jobb a biztonság:)
2011. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem fogja pontosan megmondani neked, lehet, hogy a nagymamádnak lesz igaza, de az is lehet, hogy még sokat kell várnod (ne bánd :=)!). Mindenesetre mostantól MINDIG legyen a táskádban betét, mert bármikor megjöhet. Persze ez még hosszú hónapokat is jelenthet. Az első néhány év nagy valószínűséggel elég zűrzavaros, rendszertelen lesz - bár olyan lány is van szép számmal, akinek első perctől +/- 1-2 nappal rendszeres -, akkor is érdemes mindig tartani magadnál betétet, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.
2011. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy jövő hónapban menstruálni fogsz, de nem 100%.
2011. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mennyire fejlődtél mennyi az a kis mell épp csak elkezdtél fejlődni vagy auért van már egy jó pár centi mondjuk nem feltétlen ettől függ de a vérzés szerintem betegség is lehet mert hallottam már ilyenről de nem biztos mindenesetre a te korodban szerintem legyen nálad betét remélem segítettem Saffy!
2011. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!