Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első...

Mikor fog megjönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és van már egy kis mellem is, jó nem annyira kicsi. A szeméremszőrzetem nagyon sűrű, és a hónaljamon is már eléggé észrevehető a szőrzet.Fehér folyásom már egy jó 1.5 éve van kb. Van ilyen lányoknak való kis füzetecském, amiben le van írva, h körülbelül mikorra várható a lányoknál a menstruáció.(pl(ez van írva.:már 2 éves elkezdett fejlődni a melled, egy éven belül elkezdett nőni a szemérem és a hónaljszőrzeted, észrevettél némi hüvelyváladékot a bugyidon).nekem ez már mind megvolt, és csak szeretném tudni, hogy ezekben a füzetekben hülyeségeket írnak-e, vagy nagyjából így van? kb. mikorra várhatom az első menstruációmat? köszönöm a segítségeket!
2011. aug. 27. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz, de 100%-osan senki nem tudja megmondani. 16 éves korodig ráér. Ha akkor sem menstruálsz, akkor viszont orvoshoz kell menni.
2011. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

nekem ezek után 3 év múlva jött meg (1 éve) :P

nyugi van időd ... amúgy egyátalán nem jó ha megvan nem is tudom hogy miért várja mindenki annyira ... én soha nem vártam :P


16/L

2011. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs olyan kivétel, aki nem érez fájdalmat menstruáció előtt, vagy valami, akinek nem fáj, csak egyszer csak megjön?
2011. aug. 27. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fáj előtte.
2011. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
keress vissza, az elmúlt 2 hétben kb. 50000 ilyen kérdés volt. senki nem tudja neked napra pontosan megmondani. legyen nálad mindig betét, ha megjönne.
2011. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó de kb mennyi idő múlva, a hangsúly a kb.-n van
2011. aug. 27. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

de ezt tényleg nem tudjuk neked megmondani!!

de ha kb. kell, akkor 3 éven belül

2011. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!