Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 4 napja vmi furcsát érzek...

Már 4 napja vmi furcsát érzek itt alul (talán a petefészkemben) és tegnap óta elég gyakran megyek pisilni. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 16:15
 1/6 anonim válasza:
84%
Szia! Szerintem csak felfáztál. Ez veszélyes is lehet, ugyanis ha megfázott a petefészked is, akkor ez eléggé kellemetlen, és fájdalmas. Ha elfajul, még a méhed is ki vehetik. Minél előbb menj el szerintem egy körzeti orvoshoz, ő majd mindent elmagyaráz, lehet hogy csak én fújtam fel a dolgot.(jobb félni mint megijedni.)
2009. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:)

Ha vkinek van még ötlete, az írjon!!

2009. ápr. 18. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az alhasi panaszoknak számos oka lehet. Ha nincs hőemelkedésed,lázad, akkor lehet enyhébb felfázás,hólyaghurut is. Nem írtad ugyan hány éves vagy, de ha már mensizel, akkor peteérés idején is lehet hasonló érzésed. vagy közvetlenül mensit megelőző napokban. Ha hétfőig nem szünik, akkor menj el nőgyógyászhoz, vagy esetleg kérj a háziorvosodtól vizeletleoltást (fehérjére , gennyre azonnal megtudják nézni),bakteriális leoltás pedig egy-két nap után ad eredményt. Jobbulást!
2009. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a mensitől van, egy hét múlva kell megjönnie, de nem szoktam ilyet ésrezni soha!
2009. ápr. 18. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
IRTAD,HOGY SÜRÜN KELL PISILNED,DE AZT NEM,HOGY CSIP-E A VIZELETED.HA -IGEN-, AKKOR EGYÉRTELMÚEN HÓLYAHURUTOD VAN,ÉS NINCS NŐGYÓGYÁSZATI PROBLÉMÁD. OKVETLENÜL VIGYÉL VIZELETMINTÁT A HÁZIORVOSODNAK.
2009. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére nem csíp. Remélem nem lesz semmi komoly.
2009. ápr. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!