Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmmel gyakran pettingezü...

Barátnőmmel gyakran pettingezünk, de ő sosem tudja elérni az orgazmust. Nem szűz és még sosem volt orgazmusa?

Figyelt kérdés
Hiába ujjazom akármilyen finoman és előtte izgatom és csak 1 ujjal csinálom mindig fáj neki szúró fájó érzést érez. Esetleg ritkán érez olyant mint ha pisilnie kéne de ha folytatom akkor megint fáj neki. Én valami fertőzésre gondoltam. Válaszokat kérek. Mi lehet a baja?
2011. okt. 23. 21:45
 1/6 anonim válasza:
Szerintem is fertozes. Ha komoly folyasa vagy mas tunete nincs akkor egy rovid gyogyszeres kuraval rendbe johet.De ha nem javul akkor lehet,hogy pszichsen nem kepes orgazmusra.Azt viszont nehezebb kezelni
2011. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lelkileg nincs valami rendben! :( Nem tudja elengedni magát,vagy nem szeret eléggé,(bocsi);vagy frigid,vagy fertözés,vagy nem jól csinálod (bocsi)vagy nagyon nem áll készen rá,h beengedjen,ez a legvalószinöbb....
2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben bennem felmerül egy kérdés, milyen körülmények között, ki által vesztette el a szüzességét? Lehet, hogy itt van a kutya elásva. Akinek volt ilyen jellegű traumája, azok közül sokan nem tudnak, nem akarnak beszélni róla, főleg, ha nagyon fiatalon történt.
2011. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem is inkább lelki baj mint testi.

De egy orvos gyorsan megmondja...

2013. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Furduljatok 1 orvoshoz, mert akkor már baj van. 38/N
2014. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En mindkettőt ereztem mar nekem sem volt meg orgazmusom, de en nem is megfelelő emberekkel próbálkoztam. Nem tudok en se elengedni úgy érzem hogy görcsben van a puncim. Es alapból is nehez nekem a szexualitas
2017. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!