Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg szülés után,...

Még nem jött meg szülés után, ez normális?

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz egy éves a kisfiam. Még most is szopizik. A menstruációm viszont még nem jött meg. Van aki azt mondja, hogy amíg szoptatok nem is fog megjönni, de most már kezd egy kicsit aggasztani. Forduljak dokihoz, vagy várjak még?
2011. aug. 29. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Komolyan eddig nem mentél dokihoz? Szülés után max 6 héttel meg kell jönnie!
2011. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
a szoptatás alatt sokszor nincs menzesz a magas prolaktin szint miatt. de azért menj el dokihoz.
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szülés utáni 6 hetes vizsgálatra természetesen elmentem és azt mondta a doki, minden a legnagyobb rendben van. Azért nem aggódtam eddig, mert sokaktól hallottam, sőt olvastam is hogy amíg szoptatok addig ne is várjam. Viszont ismerősök körében ez nem igazán így van. Akivel egyszerre szültem például, ő is szoptat még, de mikor fél éves volt a kislánya, neki megjött. Szóval nem értem.
2011. aug. 29. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi!! én 22hónapig szoptattam-és addig nem is menstruáltam,csak miuátán sikerült teljesen elválasztanom.és akkor sem rögtön hanem rá kb 3-4hétre
2011. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
az meg jó nagy hülyeség,hogy szülés után 6héttel meg kell jönnie...
2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sine.lacrimna ***** válasza:
90%

én sem menstruáltam amíg szoptattam (7hó) de amikor abbahagytam az első az nem volt semmi.

Már már azt mondtam hogy vajúdni kellemesebb volt.


(Szülés után 6 hétig normális a vérzés,lochia)

2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!