Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve jött meg utoljára...

Fél éve jött meg utoljára (szűz=gyerek kizárva) mi bajom lehet? 20L

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavar. Nekem is volt :( Menj el dokihoz! Akkor is menj el, ha időközben megjön.
2011. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mit fognak csinálni? megvizsgálnak "ott" vagy csak vérvétel lesz?Vagy ultrahangos vizsgálat?
2011. aug. 30. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez így mind

igen, a nőgyógyásznak van az a rossz szokása, hogy megvizsgál "ott"

2011. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűznél nem fog rögtön két ujjat hirtelen tövig benyomni, de meg fog vizsgálni. Nekem sajnos nem egy nőgyógy vizsgálatom volt szűzen, de kibírtam, mert meg akartam tudni, h mi a bajom. 20 évesen meg egyébként is érdemes elmenni, akár élsz szexuális életet, akár nem.
2011. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vszínűleg hormonzavar. nekem pl. pco miatt volt ilyen. menj el nőgyógyászhoz és endokrinológusohoz.
2011. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el dokihoz,mond meg nyugodtan,hogy még nem élsz nemi életet. És igen,valószínűleg meg fogja vizsgálni a hüvelyed,ha már ott vagy lehet a melleidet is megtapogatja,és elküld egyéb vizsgálatra is. De mindegyik túlélhető!!!
2011. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak ne félnék így :s első vizsgálatom lesz
2011. aug. 31. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Tényleg nem olyan szörnyű! Ne halogasd tovább! Hívj el magaddal egy barátnőt,aki már volt!

2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok megint: Na voltál dokinál már???
2011. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!