Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete nem jött meg a menstruác...

2hete nem jött meg a menstruáciom. A jelenlegi párommal 2napja szeretkeztünk. Én azt hallottam, h attol a személytöl lehet a gyerek, akivel utoljára volt sexuális kapcsolatom, tehát a jelenlegi páromtol. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos tudnom a választ,mert az elözö párommal volt olyan h késöbb huztuk fel a gumit,szoval esetleg az is lehetséges hogy töle várok gyereket?Kérem szépen,aki erröl tud valamit, válaszoljon, akár az email-cimemre is nyugodtan, mert öszintén szolva nem igazán igazodok ki ezen az oldalon, de majd probálkozok. A cimem: kitti.halper@gmail.com.
2010. febr. 20. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy nem ettol a jelenlegi parodtol vagy terhes,ha mar 2 hete nem jott meg.A peteéréstol fugg,hogy mikor esel teherbe,nem attol,hogy kivel mikor vagy!


Szoval nem igaz!

2010. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha már két hete nem jött meg, és a mostani pároddal meg csak két napja voltál, nos hát szerintem elég egyértelmű, hogy az előző párodtól van. Nem tudom kitől hallottad ezt a butaságot! Hiszen ha már késik, akkor az azt jelenti, hogy már régen túl vagy azon, hogy teherbe essél.
2010. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!Hát akkor sajnos veszek egy tesztet és reménykedem...de amugy semmi elöjele nincs annak h az lennék,se hányinger,se tulzott éhség,émelygés...semmi...fehérfolyásom az viszont napok ota van rendszeresen.Ez számit valamit?
2010. febr. 20. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor estél teherbe,ami általában félidőben van.Akivel akkor voltál,ő a szerencsés apa.Azért egy dokihoz minél előbb menj el.
2010. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És anno vártam már babát,de sajnos nem tarthattam meg.Akkor viszont minden bajom volt,föleg az h égett a gyomrom,állandó éhségérzetem volt.Ez most nincs.Számit ez vagy minden terhességnek mások az elöjelei?
2010. febr. 20. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A terhesség egyik jele a menstruáció kimaradása.(nem mindig, de 90%ban igen) Ha ebben a kacifántos helyzetben az előző pasidtól lettél terhes, akkor az már kész szitu, ha a baba alakul benned a sejtcsomóból 2-3 hét alatt, akkor már teljesen mindegy kivel és hányszor fekszel le utána.

2010. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
és egyébként igen, minden terhességnek mások a jele, az hogy nem érzel semmit még nem kizáró ok...
2010. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden terhességnek ugyanazok az előjelei! Lehet ez esetben egész másképp viseled!
2010. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek vegyek tesztet és minden kederül?
2010. febr. 20. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:
hát az lenne a legcélszerűbb....
2010. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!