Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Algoflex-M tablettával kapcsol...

Algoflex-M tablettával kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Használ? Mennyire szünteti meg az erős görcsöket? Milyen mellékhatások észlelhetők?

Köszi a válaszokat:)


2011. aug. 30. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egyetlen gyógyszer segít a mensi görcsök enyhítésében. Nekem bevált, ajánlom.
2011. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy a hányinger az egyik mellékhatása. Ez igaz?
2011. aug. 30. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem tapasztaltam semmi mellékhatást a gyógyszerrel kapcsolatban....de szerintem ez mindenkinél más. Valakinek érzékenyebben reagál rá a szervezete.
2011. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Mellékhatás sem volt. Én Cataflamot szedek, az receptes.
2011. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem nagyon ritkán vannak görcseim,de akkor nagyon durvák.Nagyon bevált :)
2011. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pár napja gondolkodom rajt,hogy vegyek. Ha rászánom magam leírom a véleményem:)
2011. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pff..elmentem gyógyszertárba, de sajnos itt Romániában (Kolozsvár) nem árulnak:( így aztán felírtak Nospa+Reuprofent. Remélem az is fog hatni.
2011. aug. 30. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Én először Nospa-t szedtem, ami semmire nem volt jó. Aztán az Algoflex-M nagyon is bevált.
2011. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az algoflex m ben is nospa van az a sárga,plusz fájdalom csillapító.
2011. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem szünteti meg a fájdalmakat, a hasfájás és a görcsölés marad, de enyhíti őket annyira, hogy legalább el tudok aludni, vagy fel tudok ülni, ha bevettem.

Egy évig próbálgattam a bogyeszt, volt, hogy már azelőtt bevettem pár órával, hogy megjött, de akkor sem mutatott fel jobb eredményt. Az ára jó, de hiába, ha nem használ.

Szal váltottam Voltarenre. Ha pedig van receptem, Cataflamot veszek be. Ezek sokkal gyorsabbak és erősebbek. Így nem vok kényszerpihenőre meg két napos kínlódásra ítélve a menstruációm miatt harmincakárhány naponként.

Vedd figyelmbe azt is, h az enyémek NEM extrémen erős fájdalmak, nem szenvedek endometriózisban, nincs szervi elváltozásom.

Jah, mellékhatásokat egyébként nem tapasztaltam, leszámítva azt, h a vérnyomásom padlót fogott és belassultam/bealudtam tőle.

2012. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!