Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermek száját, arcát is...

A gyermek száját, arcát is meg szoktátok törölni nedves törlőkendővel? Vagy csak popsira használjátok?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek a gyermeke 3 éves, és kisbaba kora óta nedves törlőkendővel(popsitörlővel)szokta étkezések után letörölni a száját a babájának.Nem káros ez a sok nedves törlőzés?A szájába is belemegy ilyenkor.Persze jó egészségnek örvend a kisfia de mégis.
2011. aug. 24. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a kezét és a száját is.Persze figyelek,hogy a szájába ne menjen.
2011. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is megtörlöm a száját és a kezét vele, én is vigyázok, hogy a szájába ne menjen bele. Kisfiam eleve mindig lenyalta a száját, mert nem bírja elviselni, ha ott van rajta a kaja. :) Így mindig csak körülötte az arcát kellett letörölnöm vele.
2011. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont azért, amiért írtad, nem szoktam. a kezéről lenyalja amíg kicsi, az arcát meg megmosni sokkal jobb.

Utazások során szoktam megtörölni, ha nincs lehetőség lemosni vízzel.

2011. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, emiatt. Nem szeretem a mesterséges dolgokat. pl. mosószert is igyekszem keveeset hazsnálni és nem azért, mert spórolok
2011. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen vagyunk, ahol nem tudom lemosni, akkor én is megtörlöm. Vannak olyan törlőkendők, amiket arcra, és testre is lehet használni. Ha úton vagyunk, mi ezeket használjuk.
2011. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azzal törlöm a kezét,arcát kisbaba kora óta semmi baja nincs tőle.Volt már hogy a szájából vettem ki,mert azt rágcsálta.
2011. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a pampers baby fresh éppen erre jó
2012. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én itthon lemosom vízzel, ha elmegyünk valahová, csak akkor törlöm ilyennel.


Töröld meg vele a saját szádat, és utána nyald körbe a szádat, borzalmas íze van.:(

2012. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!