Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Wc-zés előtt a bugyimon...

Wc-zés előtt a bugyimon nagyon ragacsos fehérfolyás volt elég sok és nem volt büdös de nagyon fehér és nyúlos volt . Mi lett?

Figyelt kérdés
Ez előtt is volt párszor ilyen de utána csak normális volt és nagyon kevés . MÉg nem jött meg , fehérfolyás meg rég óta van . 13/L közel 14.
2011. aug. 31. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj, de azért a biztonság kedvéért menj orvoshoz.
2011. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már? Mert nekem ragacsos folyásom ovulációkor szokott lenni, szal 28 naponta 1 nap.

Egyébként teljesen normális, ez is egy jelzés az ovuláció időpontjára.

Szóval amíg nem viszket, nem fáj, nem rossz szagú és fehér vagy átlátszó, addig semmi gond.

2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 agi91babe ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló írta, ez a "gélszerű" anyag teljesen természetes,én úgy tudom hogy ilyenkor vagyunk "termékenyek"...persze csak ha nem állandóan van...
2012. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!