Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehet a teherbe...

Mit gondoltok, lehet a teherbeesesnek a fehérfolyas is az egyik tünete? Szurkalgat a hasam, neha bele-bele hasogat a mellembe (csak a balba) a fajdalom, es egyik naprol a masikra feher folyas jelentkezett! (tuti hogy nem gombas fertozes)

Figyelt kérdés

Mondjuk az a fura hogy a homersekletem szerint nem volt peteérésem. Egysegesen 36,1 és 36,2 kozött van a hőm!

Egyszer esett le 35,9-re ebben a honapban, de sztem az nem az volt!


2009. nov. 13. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs terhességi folyás.


Az egyik nőnek van folyása, amikor teherbeesik, a másiknak (pl nekem) meg nincs. Erre nem lehet alapozni, mert ahány nő, annyiféle tünet.


Ha a hőd szerint nem volt ovulációd, akkor a teherbeesés esélye eszméletlenül kicsi, sajnos. :-(

2009. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik terhességemnél, folyamatossan egy hétig barna folyásom volt, azt mondták ez egy gyengébb menzi, nem terhesség, két hónapig ismétlődőtt, - tsztjeim voltak, és láss csodát a harmadik hónapban rutin vizsgálaton észre vették a kisfiam!!!

Szóval igen érdekes az emberi szervezet!

2009. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van terhességi folyás!!!!!!!!!!!


én innen tudtam hogy terhes vagyok biztosra,csak emiatt vettem meg a tesztet is ami pozitiv.Mivel azelött sosem volt ilyen folyásom..(Nagy mennyiségü,vizes ällagu,fehéres)és kifogok irni egy kérdést ehhez füzödöen ës remëlem végre eloszlik ez a nagy tévhit mert már annyira idegesít hogy ezt írják..na mindegy ez csak ugy kikív¨snkozott:D

2009. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyenem van nekem is!

Csinalok is reggel egy tesztet, hátha... :)

2009. nov. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!